Inženýrská činnost

Vypracování projektové dokumentace, výběrová řízení, stavební povolení, dohled nad stavebními pracemi. To je výčet jen několika aktivit, které provází přípravu realizace výstavby i samotnou stavbu objektu. Nemluvě o řadě dalších úkolů a povinností, kterých máte v rámci projektu určitě nad hlavu. Rádi vám ulevíme od papírování i cest na úřady. A to v případě, že jednáte za firmu i sami za sebe. Úkony spjaté s inženýrskou činností provádíme pro různé typy staveb od bytových domů přes rodinné domky až po průmyslové stavby. Nachystejte si projektovou dokumentaci a smlouvu o dílo a zbytek nechte na našich specialistech.

Komu rádi podáme pomocnou ruku? Jakých staveb se inženýrská činnost týká? Co od vás budeme potřebovat?
Našich služeb mohou využít firmy i fyzické osoby. A to při výstavbě i likvidaci areálů. Zajistíme koordinaci výstavby bytových a rodinných domů i zemědělských a průmyslových budov. Po ruce, prosím, mějte projekt a smlouvu o dílo. O zajištění další dokumentace se postaráme.

Inženýrskou činnost provádíme v rámci výstavby a rekonstrukce rodinných domů, bytů, zemědělských a hospodářských objektů.

S jakými činnostmi vám pomůžeme?

Stavební dozor

Stavebním dozorem rozumíme dohled nad stavebními pracemi prováděnými stavebníkem svépomocí. V rámci pečlivého monitorování postupu stavby se zaměříme zejména na dodržování všech nutných předpisů a požadavků, které s realizací stavby souvisí.

Technický dozor stavebníka

Dohlédneme na to, aby byly stavební práce ze strany dodavatelů prováděné v souladu s projektovou dokumentací, technickými normami i podmínkami uvedenými ve smlouvě. Pod kontrolou budeme mít nejen samotnou výstavbu, ale i případné nedodělky. Na jakékoli nesrovnalosti včas upozorníme, abychom se vyhnuli zbytečným problémům v budoucnu.

Zajištění územního řízení

Součástí územního řízení může být posudek o umístění zástavby, vlivu na životní prostředí i změnách v rámci využití daného území. Rádi vás v průběhu územního řízení zastoupíme. Ať už se při něm budeme věnovat výstavbě nové budovy, nebo rekonstrukci objektu.

Stavebně technická posouzení

V hledáčku budeme mít projekt a jeho realizaci s vazbou na kvalitu a cenu díla. Zaměříme se na dokumentaci spojenou s posouzením stavebně technického stavu budovy. Prověříme zadání i zvolená stavební řešení.

Zajištění stavebního povolení

Na starost si vezmeme obstarání podkladů o vedení sítí, připojení k infrastruktuře i zajištění posudku zohledňujícího soulad mezi územním plánem a plánem budovy. Vyřídíme za vás veškeré konzultace a doručíme vám kompletní stavební povolení pro novou nebo rekonstruovanou budovu.

Realizace kolaudačních řízení

Prověříme stavebně technickou dokumentaci i všechny další potřebné dokumenty včetně územního rozhodnutí a stavebního povolení. Nechat na nás tedy můžete všechny činnosti související s kolaudačním řízením, rekolaudací i dodatečnou kolaudací.

Naším polem působnosti jsou především Pardubice a okolí. Podívejte se, na jakých projektech jsme se již podíleli.

ZOBRAZIT REFERENCE

Zajištění projektové dokumentace staveb

Vyhněte se zdlouhavým obchůzkám a jednáním po úřadech. Zařídíme vyhotovení kompletní projektové dokumentace, která bude potřeba pro územní řízení i stavební řízení. Samozřejmostí je také zajištění prováděcí dokumentace a dokumentace rekonstrukcí.

Konzultační a poradenská činnost v oboru pozemní stavby

Připravíme vás na možné problémy, které mohou během výstavby objektu nastat. Představíme vám konkrétní scénáře včetně postupu řešení, které budete moct případně aplikovat. Obrátit se na nás budete moct v případě jakýchkoli nesrovnalostí.

Výběrová řízení na dodavatele staveb

Rádi se ujmeme organizace výběrové řízení, ve kterém pozorně prozkoumáme dodané projekty a doporučíme vám nejvhodnějšího dodavatele stavby.​​​​​​

Výběr, nákup a rekonstrukce nemovitostí pro klienty

Poradíme, jak se nespálit při koupi nové nemovitosti. Provedeme vás celým procesem od výběru až po podepsání smlouvy. Předáme vám také řadu rad, kterých je dobré se během rekonstrukce nemovitostí držet.

Zaujali jsme vás? Neváhejte se nám ozvat.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti