Rozhodnutí o koupi bytu, rodinného domu, ale i jakéhokoli jiného objektu je bezpochyby velkým krokem na cestě k novému bydlení či podnikání. Počáteční nadšení ale mohou vystřídat obavy spojené s případnými nedostatky, které oko netrénovaného specialisty při prohlídce nemovitosti nemusí odhalit. Nenechte se napálit. Svěřte průzkum objektu trénovanému odborníkovi, který upozorní na všechny nesrovnalosti. A to včetně zjevných vad, které máte povinnost uplatnit během předání nemovitosti.

Čeká vás prohlídka nemovitosti?

Přizvěte si na pomoc specialisty, kteří odhalí její skutečný technický stav.

MÁM ZÁJEM

V čem inspekce nemovitosti spočívá?

Inspekcí rozumíme odborné prověření stavu objektu. Stavební technik a soudní znalec z oboru stavebnictví během ní ověří soulad mezi stavem objednávky a zadávací dokumentací. Zaměří se přitom na nejrizikovější oblasti, mezi které patří například možné úniky tepla či nerovnosti podlah a stropů. Důležitou součástí prohlídky bytu je identifikace zjevných vad spojených s užíváním nemovitosti. Dodatečně je totiž již není možné uplatit.

Proč se vám vyplatí přizvat na prohlídku odborníka?

Jak inspekce probíhá?

1. Probereme s vámi danou situaci a dohodneme se na termínu inspekce objektu.

2. Provedeme inspekci, během které zkontrolujeme všechny náležitosti a zaznamenáme případné vady a nedostatky.

3. Provedeme zápis o vadách, který vám předáme ke kontrole a podpisu.

Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti